Támogató toborzó

Dolgozz egy jó ügyért a saját városodban!

Terjeszkedik az SOS Gyermekfalvak, így már rengeteg városban dolgozhatsz velünk!

Nálunk a munkáddal azt segíted, hogy a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek egy szeretetteljes környezetben nőjenek fel. Az SOS Gyermekfalvaknál ugyanis biztonságot, jövőképet és szerető otthont adunk a hozzánk bekerülő, állami gondozott gyerekeknek.

A feladataidat ebből a videóból is megismerheted:

A pártfogó toborzóként legfőbb feladataid:

– Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban

– Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról

– Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése

Elvárásaink magunkkal és munkatársainkkal kapcsolatban:

– Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre

– Meggyőző beszédkészség

– Nyitottság, udvarias viselkedés

– Jó kiállás

Amit kaphatsz tőlünk:

– Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés

– Órabér vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés

– Támogató légkör, rendszeres csapatépítő programok

– Továbbképzési és előrelépési lehetőségek

Helyszínek:
Budapest, Debrecen, Eger, Győr, Kaposvár, Kőszeg, Pápa, Pécs, Sopron, Szeged, Székesfehér, Szekszárd, Szombathely, Veszprém, Zalaegerszeg és vonzáskörzetük – vagy ha szívesen dolgoznál nálunk barátaiddal, ismerőseiddel más vidéki nagyvárosban, jelentkezzetek!

Fényképes önéletrajz elküldésével

Csényi Bálint
Email: balint.csenyi@sos.hu
Telefon: +36 20 210 9537