A munkakör célja

Az elmúlt hetekben több millió menekült kényszerült elhagyni Ukrajnát. 90 százalékuk nő vagy gyermek. Érkeznek családok fogyatékkal élő gyerekekkel is, az SOS Gyermekfalvak többek között nekik indított programot. Menekültügyi Programunkba keresünk munkatársat határozott idejű munkaszerződés keretében, aki biztosítja a projekt zökkenőmentes adminisztrációját, és kapcsolatot tart az együttműködő partnerekkel.

Főbb kihívások

  • Adminisztratív feladatok ellátása és adatbázisok kialakítása, karbantartása.
  • Operatív kapcsolattartás a projekt hazai partnereivel
  • A projekt során szervezett megbeszélések, programok előkészítése és lebonyolítása.
  • Beszámolók szerkesztése, prezentációk, grafikonok,statisztikák, a projekt előrehaladását bemutató háttéranyagok összeállítása,
  • A programhoz kapcsolódó szervezeten belüli kommunikáció szervezése és lebonyolítása
  • A menekülthelyzet általános nyomon követése
  • Értekezleteken, megbeszéléseken emlékeztető, szükség esetén jegyzőkönyv vezetése. Ezen anyagok letisztázása és rövid határidőn belül a projekt vezetőjéhez, a partnerekhez, munkatársakhoz való eljuttatása.
  • Részvétel a csapat munkájának megszervezésében

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, a felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven
  • Nagyon jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség.
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/ pénzügyi)
  • Szociális szektorban szerzett jártasság
  • Orosz/ukrán nyelvtudás
  • Menekültügyben szerzett korábbi munkatapasztalat

A munkavégzés helye és foglalkoztatás:

  • Budapest
  • Határozott idejű munkaszerződés

  • Sokoldalú és kihívásokkal teli feladatok nemzetközi munkakörnyezetben, társadalmilag fontos ügy érdekében.
  • Barátságos, támogató munkahelyi légkör
  • Értékes szakmai kapcsolatrendszer kiépítése az alapítvány szakmai csapatával és a partnerszervezetekkel

Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy küldje el magyar és angol fényképes, szakmai önéletrajzát és bemutatkozó levelét fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2022. május 20-ig a következő e-mail címre: hr@sos.hu