Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan civil szervezet a gyermekvédelem területén, amely nevelőszülői hálózatokat és lakásotthonokat működtet. Az elmúlt 10 évben a szervezet megújult, és ehhez a szakmai megújuláshoz keres innovatív munkatársakat. Szakmai munkánk minőségének támogatásához keresünk munkatársat a budapesti irodánkba az alábbi pozícióra:

Online marketing szakértő

Munkakör célja:

Online adománygyűjtési stratégiai célok megtervezése és teljesítése, összhangban az alapítvány stratégiájával / üzleti tervével.

Főbb kihívások:

  • Felelősség az online értékesítési kampányokért, melybe a következő feladatok tartoznak: kampányok tervezése a költségek és az eredmények szempontjából; ügynökségek eligazítása; kreatív ötletek; kampány-elemzés, az online csatornák összehangolása
  • Weboldal menedzselése: a honlapon elindított projektek kezelése, a web használat és az online adományozási folyamatok figyelése, online szerkesztés, eredmények elemzése és javaslat ezek alapján a hatékonyabb működésre
  • Kapcsolattartás az online marketing ügynökségekkel, külsős fejlesztőkkel és koordinálásuk
  • Együttműködés a B2B, a DM, a PR kampányokat, valamint a social mediát menedzselő kollégákkal
  • Marketing üzenetek összehangolása: koordináció az offline tevékenységekkel és az adománygyűjtési kollégákkal
  • Nem muszáj fejlesztőnek lenni – de előny, ha tudsz „fordítani” a kommunikációs csapat és a fejlesztők között

Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki rendelkezik az alábbi tapasztalatokkal és készségekkel:

  • Min. középfokú releváns végzettség (előny a felsőfokú végzettség: kiemelten marketing, kommunikáció szakirányon)
  • Minimum 1-2 éves online szakmai tapasztalat
  • Alapvető ismeretek: tartalomkezelő rendszerek, hírlevelek, internetes technikák kezelésében, mint a HTML, PHP, CSS
  • Magas szintű szakértelem a Google Analytics, Google Ads, és a Facebook PPC rendszerek területén, továbbá PPC és analitikai fókusz
  • WordPress tartalomkezelői rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Képesség virtuális környezetben való munkavégzésre és hálózatok kialakításában (online felületek, ügynökségek, fejlesztői csapat, belső közösségek terén)
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelentenek:

  • Google Tag Manager, Google Data Studio ismerete, és/vagy használata
  • SEO alapismeretek vagy együttműködés SEO szakértővel
  • Elterjedtebb template rendszer (pl. Divi, Elementor) ismerete és/vagy használata
  • Mailchimp, vagy hasonló EDM rendszer ismerete

A munkavégzés helye:

Budapest

  • Sokoldalú és kihívásokkal teli feladatok egy nemzetközi munkakörnyezetben.
  • Támogató, együttműködő csapat, és barátságos munkahelyi légkör.
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre, továbbképzési lehetőségek.

Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar és angol fényképes, szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2019. december 5-ig a következő e-mail címre: hr@sos.hu