Főbb feladatok

  • Teljes körű személyügyi adminisztráció / dokumentáció kezelése;
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében;
  • A munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés;
  • Létszámmal, személyi jellegű kiadásokkal kapcsolatos statisztikák, kimutatások, elemzések készítése;
  • Hatóságok felé történő bevallások, adatszolgáltatások összeállítása;
  • A törvényi szabályozások, változások nyomon követése;
  • Fizetési osztály és fokozat megállapítása és naprakész nyilvántartása;
  • Munkaidő- és szabadság nyilvántartások kezelése;
  • A beérkezett letiltások nyilvántartása és utalásra történő átadása;
  • HR adatbázisok, nyilvántartások (gépi és papíralapú) kezelése.

Elvárásaink

  • Min. középfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat munkaügyi területen és/vagy releváns végzettség
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek, kiemelten excel
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem, türelem
  • Monotonitás tűrés, logikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Bér-és TB ügyintéző képesítés
  • Angol nyelvtudás
  • Adatbázis(ok) felhasználói szintű ismerete, használata

Amit ajánlunk:

  • Barátságos, közvetlen, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Támogató csapatot
  • 4 órás részmunkaidőben történő munkavégzést
  • Családbarát munkahelyet

Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2021. február 01-ig a következő e-mail címre: hr@sos.hu