Képes vagy pár másodpercben megfogni a lényeget?
Tudsz pár mondatban érdekesen írni és pár másodperces mozgó tartalmat készíteni?
Szeretsz írni, online posztolni és jó is vagy benne?
Szeretsz emberekkel dolgozni egy közösség/csapat tagjaként?

Akkor jelentkezz hozzánk!
Csapatunkba keresünk az online világban jártas lelkes és kreatív munkatársat!

Főbb feladatok:

  • Közösségi média platformokra (elsősorban: TikTok és Insta) tartalomgyártás, közösségépítés, kreatív szövegírás, ötletelés kampányokkal, bejegyzésekkel kapcsolatban
  • TikTok videók kitalálása (heti 1-2), legyártása, vágása, posztolása, nyomon követése
  • Insta posztok (heti 4-5), legyártása, vágása, posztolása, nyomon követése
  • Szoros szakmai együttműködés az SOS csapattal

Olyan lelkes munkatárs jelentkezését várjuk, aki rendelkezik az alábbi tapasztalatokkal és készségekkel:

  • Min. középfokú végzettség
  • Videó- és képszerkesztési folyamatok minimális ismerete
  • Kreatív, nyitott, rendhagyó gondolkodásmód
  • Talpraesettség, ugyanakkor érzékenység a gyerekjogok iránt
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban)
  • Közösségi média tapasztalat, akár “csak” sajátbőrön
  • Szövegírói készség, jó fogalmazókészség

Előnyt jelentenek:

  • Közösségszervezési tapasztalat
  • Képszerkesztői, film vágói tapasztalat
  • Jogosítvány, mobilitás
  • Angol nyelvtudás

A munkavégzés helye és foglalkoztatás:

  • A feladat otthonról végezhető, de esetenként járhat utazással
  • A feladatok elvégzése heti átlagban 20 órát igényel
  • Számlaképes érdeklődők jelentkezését is várjuk

  • Nem lennél magadra hagyva. Csapatban dolgoznál, ahol munkádat az SOS kommunikációs szakértője és a digitális menedzsere segítené, de a csapásirányokat Tőled várnánk. A többiek a hatékonyabb elérésben és abban segítenének, hogy a brandet frissítsd, de ne ferdítsd el.
  • Sokoldalú és kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz egy nemzetközi munkakörnyezetben, ahol van lehetőség szakmai fejlődésre is.

Ha úgy érzed, hogy a fenti leírás illik Rád, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldd el magyar fényképes önéletrajzodat, motivációs leveled és referenciaként 2-3 pár másodperces tiktok videót amiben bemutatkozol, és elmondod miért Téged válasszunk. Jelentkezésed várjuk fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2022. február 5-ig a következő e-mail címre: hr@sos.hu