Gazdasági ügyintéző | Kecskemét

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan civil szervezet a gyermekvédelem területén, amely nevelőszülői hálózatokat és lakásotthonokat működtet. Olyan gyermekeknek nyújt szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal. Az elmúlt 10 évben a szervezet megújult, és egységes stratégiai elképzelés alapján építi a nemzeti szervezeteit és ehhez keres innovatív munkatársakat. Gazdasági folyamataink támogatásához, a kecskeméti gyermekfaluba, határozott időre munkatársat keresünk az alábbi pozícióra: Gazdasági ügyintéző

Új munkatársunk főbb feladatai:

  • Részvétel a költségvetés előkészítésében, megvalósításában,
  • Ellátmány számfejtése a kecskeméti SOS Gyermekfalu program által ellátott gyermekekre, fiatalokra vonatkozó határozatok alapján,
  • Havi rendszerességgel a gyermekfaluból és a lakásotthonokból kapott elszámolások ellenőrzése, az ellátmány-felhasználásról kimutatás készítése, esetleges szabályzattól eltérő felhasználásról a pénzügyi és működtetési vezető értesítése, feljegyzés készítése,
  • Könyvelés (bejövő számlák),
  • Bejövő számlák nyilvántartásának vezetése,
  • Bankszámla- és házipénztár kezelés (kifizetések határidőre történő utalásának előkészítése),
  • Részvétel a hatósági ellenőrzések előkészítésében, továbbá új pályázatok benyújtásának előkészítésében, megnyert pályázati összegek elszámolásában.

Elvárásaink a leendő kollégánk felé:

  • Középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek. (Word, Excel, Power Point)
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség.
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi- számviteli ügyintézői végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • ECDL vizsga
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye és foglalkoztatás:

  • Kecskemét
  • Határozott idejű munkaviszony (várhatóan 1 éves időtartamra)

Változatos és kihívásokkal teli feladatokat egy nemzetközi szervezetben, és barátságos légkörben ahol a szakmai és emberi kompetenciák kerülnek az előtérbe.

Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar fényképes, szakmai önéletrajzát és motivációs levelét legkésőbb 2018. január 5-ig a következő e-mail címre:

krisztina.kindla@sos.hu