Vállalati adománygyűjtő

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan civil szervezet a gyermekvédelem területén, amely nevelőszülői hálózatokat és lakásotthonokat működtet. Olyan gyermekeknek nyújt szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal. Az elmúlt 10 évben a szervezet megújult, és egységes stratégiai elképzelés alapján építi a nemzeti szervezeteit és ehhez keres innovatív munkatársakat. Adománygyűjtő folyamataink támogatásához Budapestre munkatársat keresünk az alábbi pozícióra: Vállalati adománygyűjtő

A munkakör célja:

A vállalati adománygyűjtő munkatárs hozzájárul az éves adománygyűjtési tervek meghatározásához,  eléréséhez, és felelős a bevételi terv munkaköréhez rendelt részének teljesítéséért. Folyamatosan kapcsolatot tart a jelenlegi és lehetséges vállalati partnerekkel. Aktívan részt vesz a támogatói programok kialakításában, valamint az új vállalati partnerek felkutatásában/megkeresésében. Felelőssége, hogy pozitív képet alakítson ki az Alapítványról, és ismertségét növelje a vállalati körökben.

Főbb kihívások, amelyek munkája során jelentkezni fognak:

  • Részvétel a vállalati adománygyűjtési stratégia megtervezésében, hogy az összhangban legyen  az éves célokkal.
  • Új adománygyűjtési lehetőségek, technikák, módszerek felkutatása, megismerése és esetleges bevezetése.
  • Felelősség az éves vállalati adománygyűjtési bevétel teljesítéséért, szoros együttműködésben a csapat a többi tagjával.
  • Aktív részvétel a vállalati partnerek támogatói programjainak megtervezésében és kivitelezésében, annak érdekében, hogy maximalizálja az adománygyűjtési bevételt.
  • Új támogatói kapcsolatok felkutatása, kialakítása és hosszú távú együttműködések kialakítása.
  • Felkutatja és részt vesz a vállalatok által kiírt tendereken/pályázatokon szoros együttműködésben a pályázati projektvezetővel.
  • Támogatja és koordinálja a gyermekfalvakat, intézményeket a helyi céges adománygyűjtési tevékenységükben, beleértve a tárgyi adományokat is.
  • Folyamatosan figyeli a versenytársak adománygyűjtési és PR tevékenységét, a fejlesztési irányokat, trendeket és követi a jogszabályok változását. (adókedvezmények, adatvédelem…)

Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik (előny: közgazdasági, marketing, értékesítés, kommunikáció).
  • 4 - 5 év szakmai tapasztalata van értékesítési területen és/vagy vállalati adománygyűjtésben.
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudással rendelkezik.
  • Kreatív, önálló és teljesítményorientált egyéniség.
  • Képes csapatban és önállóan is dolgozni.
  • Magabiztosan kezeli a számítógépet (Word, Excel, PowerPoint).
  • Angolul és magyarul is jó prezentációs készséggel rendelkezik
  • Magas szintű a problémamegoldó képessége és jó a szervezőkészsége.
  • Nagy munkabírású és jó stressztűrő képességgel is rendelkezik.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képessége van.
  • Rendelkezik jogosítvánnyal.

Előnyt jelent:

  • Ha van tapasztalata a civil területen hasonló munkakörben
  • Ha van nemzetközi tapasztalata

A munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Sokoldalú és kihívásokkal teli feladatokat egy nemzetközi munkakörnyezetben.
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségeket.
  • Barátságos, támogató munkahelyi csapatot és légkört.
Ha úgy érzi, hogy a fenti leírás Önre illik, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar és angol fényképes, szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2017. június 20-ig a következő e-mail címre: krisztina.kindla@sos.hu