Táboroztató önkéntest keresünk!

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban megtalálható SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan közhasznú szervezet, ahol gyermekeknek nyújtunk szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal.

A munka céljának rövid összefoglalása:

A gyermekek életében kiemelkedően fontos, hogy a vakáció izgalmasan, kalandosan teljen. A battonyai kézműves napközis táborban mindent megteszünk, hogy felejthetetlen élményeket ajándékozzunk a nálunk táborozó gyermekek számára. Ehhez a feladathoz szeretnénk ezúton két önkéntes fiatal segítségét kérni!

Főbb feladatok és felelősségek felsorolása:

  • A kézműves foglalkozásokon való részvétel
  • Gyermekek felügyelete a foglalkozások során

Olyan önkéntes jelentkezését várjuk, aki:

  • tapasztalt a gyermekekkel való munkában
  • kreatív a programszervezésben
  • rendelkezik tapasztalattal kézműves és/ vagy táncos foglalkozásokban

Előnyt jelent:

  • nyitottság, jó kommunikációs készség

A munkavégzés helye és ideje:

Battonya
Augusztus 7-11., minden nap 9:00-15:00 óráig

Amit ajánlunk:

  • Barátságos, vidám csapat
  • Részvétel kreatív programokban
  • Ebéd és szállás (reggelit és vacsorát nem tudunk biztosítani)
  • Releváns tapasztalat azok számára, akik gyermekekkel vagy a segítő szakmában kívánnak dolgozni a későbbiekben

Jelentkezési határidő: július 17. hétfő, 12:00

Amennyiben szeretnél szervezetünknél önkéntes lenni, kérjük jelentkezz online http://www.sos.hu/hogyan-segithet-on/cselekedjen/onkentesseg oldalon a kérdőív kitöltésével és írd a megjegyzés rovatba, hogy „Battonya“!

„Jót tenni könnyű, ha sokan segítenek” - Hermann Gmeiner