Önkéntes irodai-pénzügyi gyakornokot keresünk!

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban megtalálható SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan közhasznú szervezet, ahol gyermekeknek nyújtunk szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal.

A munka céljának rövid összefoglalása:

  • A gyerekeket befogadó szerető otthonok fenntartásához fontos a stabil, átlátható szervezeti háttér megteremtése. A budapesti koordinációs irodában minden nap azon dolgozunk, hogy a területeken dolgozó nevelőszülők és szociális szakemberek válláról levegyük az adminisztrációs terheket, hogy ők energiáikat a gyerekek fejlődésének támogatására fordíthassák.
  • Ehhez a munkához keresünk önkéntes segítőt!

Főbb feladatok és felelősségek felsorolása (lista):

  • számítógépes adatbevitel
  • számlák szabályszerű rendezése
  • iratrendezés
  • telefonos kommunikáció

Olyan önkéntes jelentkezését várjuk, aki:

  • érdeklődik a pénzügyi terület iránt
  • precíz
  • jó a monotónia tűrő képessége
  • elkötelezett, lelkes a szervezet célja iránt
  • haladó szinten tud angol nyelven excel programban dolgozni

Előnyt jelent:

  • tapasztalat hasonló munkában

A munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, Boráros tér, heti 15-20 óra szeptember végéig

Amit ajánlunk:

  • releváns szakmai tapasztalatszerzés
  • tapasztalat egy nemzetközi szervezetnél, referencia későbbi karrierépítéshez
  • kapcsolati háló bővítésének lehetősége
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet
  • jó ügy

Jelentkezési határidő: 2017. április 17. hétfő 12:00

Amennyiben szeretnél szervezetünknél önkéntes irodai-pénzügyi gyakornok lenni, kérjük jelentkezz online a kérdőív teljeskörű kitöltésével és önéletrajzod feltöltésével a
oldalon, és írd a megjegyzés rovatba, hogy „irodai gyakornok 2017“!

„Jót tenni könnyű, ha sokan segítenek” - Hermann Gmeiner