Irodai-pénzügyi önkéntes | Orosháza

Az SOS-Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban megtalálható SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Egy olyan közhasznú szervezet, ahol gyermekeknek nyújtunk szerető családot és gondoskodást, akik valamilyen okból nem élhetnek vérszerinti családjukkal.

A munka céljának rövid összefoglalása:

A gyerekeket befogadó szerető otthonok fenntartásához fontos a stabil, átlátható szervezeti háttér megteremtése. Az orosházi irodában minden nap azon dolgozunk, hogy a területeken dolgozó nevelőszülők és szociális szakemberek válláról levegyük az adminisztrációs terheket, hogy ők energiáikat a gyerekek fejlődésének támogatására fordíthassák.
Ehhez a munkához keresünk önkéntes segítő társakat!

Főbb feladatok és felelősségek felsorolása (lista):

  • adatok digitalizálása, szkennelés, iktatás
  • számítógépes adatbevitel
  • számlák szabályszerű rendezése
  • iratrendezés

Olyan önkéntes jelentkezését várjuk, aki:

  • precíz
  • jó a monotónia tűrő képessége
  • elkötelezett, lelkes a szervezet célja iránt

Előnyt jelent:

  • tapasztalat hasonló munkában

A munkavégzés helye és ideje:

Orosháza, Bajcsy Zs. utca; heti 4 óra

Amit ajánlunk:

  • szakmai tapasztalatszerzés
  • jó ügy
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben szeretnél szervezetünknél irodai-pénzügyi önkéntes lenni Orosházán, kérjük jelentkezz online a kérdőív teljeskörű kitöltésével és önéletrajzod feltöltésével a http://www.sos.hu/hogyan-segithet-on/cselekedjen/onkentesseg oldalon, és írd a megjegyzés rovatba, hogy „Orosháza“!

Jelentkezési határidő: 2017. 05. 21.

 „Jót tenni könnyű, ha sokan segítenek” - Hermann Gmeiner